Maszyny do produkcji GRC

Od początku lat 70 producent włókna Cem-fil partycypował w rozwoju technologii GRC i betonu architektonicznego. Technologia ultrawytrzymałych betonów GRC oprócz wymagań surowcowych i odpowiednio dobranych dodatków chemicznych wymaga stosowania specjalistycznych maszyn do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. Nasza firma dzięki współpracy z zaangażowanymi w rozwój technologii GMC, TRC, GRC wiodącymi firmami z branży oferuje specjalistyczne maszyny do betonu oraz suchych i mokrych zapraw na bazie cementu i żywic. Nasze maszyny pozwalają na uzyskanie betonów architektonicznych, suchych zapraw tzw. dry bag, gotowych mas na bazie cementu i żywic tzw. wet bag, prefabrykatów w tym cienkich GRC uzyskiwanym różnymi metodami, od natrysku tzw. spray-up po tradycyjne metody wibracji w formach i betonów SCC wylewaną do form metodą premix. Oferowane maszyny i linie produkcyjne pozwalają w ekonomiczny sposób uzyskać homogeniczną mieszankę z idealną dystrybucją włókna i dodatków chemicznych. Są przy tym trwałe i niezawodne, udzielamy Gwarancji Producenta, dysponujemy Profesjonalnym Doradztwem Technicznym i udzielamy lub pośredniczymy w udzieleniu porad z zakresu Technologii Betonu (w tym GRC).


Oferujemy następujące maszyny:


1. Maszyny dedykowane GRC takie jak: miksery, maszyny do natrysku typu torkret i spray-up wraz z oprzyrządowaniem i pistoletami, stoły wibracyjne, kompresory, pół automaty do produkcji GRC, oraz narzędzia ręczne firm: K&C Mouldings z UK, Spray Tech z USA, Putzmeister z RFN

2. Uniwersalne maszyny do betonu, zapraw i innych mieszanek na bazie cementu i żywic, służą również do przygotowania GRC metodami tradycyjnymi tzw. premix. Maszyny pochodzą od renomowanego producenta z Włoch firmy Imer.

3. Oferujemy kompletne maszyny wraz z oprzyrządowaniem i instalacje IMER typu:

a. mobilne węzły betoniarskie ORU ONEDAY MS; ORU ONEDAY MD; ORU MULTIS, oru JUST typ dry
b. zespoły mieszania ORU DAY MS, ORU DAY MD, ORU LK MS, ORU LK MD
c. węzły betoniarskie w konfiguracji poziomej Oru LOGIK- oru ROME
d. węzły betoniarskie wieżowe Oru ZENITH
e. Mieszarki planetarne ORU MS
f. Mieszarki dwuwałowe ORU MD
g. Węzły betoniarskie z ramieniem pogarniającym
h. Podwieszany system dystrybucji betonu oru FLY
i. Systemy zarządzania produkcją
j. betonomieszarki z przenośnikiem taśmowym
k. Pompomieszalniki BOOMIX
l. pompy do betonu montowane na podwoziu ciężarowym
m. System podparcia XXT
n. małe cichobieżne betoniarki na kołach.


Pliki do pobrania:
BTK480P.pdf
BTK1500P042.pdf

MIXER-MS-POLACCO-Logo.pdf
MIXERS-Logo.pdf
OruJedenDzien045.pdf

OruLogikWL68044.pdf

OruLogikWL48043.pdf

OruMb2000041.pdf

OruMs-3000-2000040.pdf

P100.pdf
P250.pdf